Марат Башаров лапає дівчат "за зад"

Російський актор Марат Башаров завітав у Київ, аби презентувати триллер "Юленька. Смертельні ігри".

марат башаров
Мама Марата відмовилась йти на прем'єру фільму
Марат Башаров у Києві презентував картину "Юленька", яка була відзнята два роки тому. Також актор розповів про зраду, курйозні моменти під час зйомок та про те, чому його мама й досі не бачила цей фільм.

"Юленьку, ми знімали в серпні, - розповідає Башаров. - А в мене 22 серпня День народження. Знімальна група подарувала мені масляну картину "Бузок", на зворотній стороні якої підпасилась усі, хто працював над фільмом. Ця картина й досі висить у мене в спальні, я прокидаюсь та дивлюсь на неї. Хто не вірить, поїхали в Москву, самі переконаєтесь".

А от щодо самого, то за сюжетом фільму "Юленька. Смертельні ігри" учитель Андрій Валентинович (Марат Башаров) із сім'єю приїжджає в інше місто, де починає працювати у жіночій гімназії. Він стає класним керівником "5-А", де навчається і його прийомна донька. У тому ж класі навчається дівчинка Юленька (Даша Балабанова), яка відрізняється розумом та дорослим поглядом на життя. Саме вона стає причиною бід Андрія Валентиновича та інших героїв картини.

Кадр з фільму "Юленька"
У фільмі "Юленька" Марат зіграв учителя
"Неможливо зняти кіно, яке сподобається усім, - каже Марат. - Добре зіграли актори, чи погано, це неважливо... Коли мене запитують, де ми взяли головну героїню, то значить вона запам'яталась глядачам".

Щодо інтимних сцен, які були у фільмі: Андрій Валентинович займається коханням із дружиною та зраджує їй із Вірою, мамою Юленьки (Анною Козючіц), то Марат впевнений, що в житті зраджувати можна, тільки так, щоб не було боляче близьким.
"Хто зраджував у своєму житті підніміть руку, - звернувся до журналістів Марат і сам підняв руку. - Зраджувати можна, але тільки з головою, щоб від цього не було боляче нашим близьким".

До речі, як виявилось у Башарова легка рука. Акторки, які у кадрі з ним одружувались за півроку виходили заміж насправді.

"Маша Голубкіна, з якою ми влітку грали весілля підмітила, що ті, хто зі мною одружується в кадрі, потім виходить заміж, - каже актор. - З Машою Мироновою ми зіграли весілля в кіно, і через півроку вона вийшла заміж, з Чулпан-Хаматовою і з Ольгою Будіною було так само. А одного разу на Канському фестивалі я взяв "за задницю" одну модель-акторку і через рік вона теж вийшла заміж".

Кадр з фільму "Юленька"
У фільмі "Юленька" Марат зіграв учителя
Щодо курйозних моментів під час зйомок, то найбільше Башарову запам'яталась сцена, у якій йому підігрував режисер фільму Олександр Стриженов.

"У фліьмі є сцена, де моя прийомна донька запитує, коли вона зможе мене називати татом, і от Саша Дихне, яка грає доньку Настю побігла в туалет, і режисер вирішив мені підіграти, - пригадує Марат. - Я сиджу, п'ю чай, і Стриженов мені каже "Андрей Валентинович, а когда я смогу называть вас папой?", я бачу цього дорослого чоловіка, який говорить до мене дитячий голосом, відповідаю "Скоро" і ми починаємо сміятись. Так от, коли був монтаж фільму і Саша Стриженов втомлювався, він казав "Поставте мені, "Когда я смогу называть вас папой" і так розважався".

До речі, мама Марата Башарова і досі не бачила фільму "Юленька".

"Я запросив маму на прем'єру, але вона відмовилась, - каже актор. - Я запитав "Чому?", а вона сказала, що краще подивиться фільм вдома. Вона мудра жінка, мабуть, не хоче за мене червоніти".

Читайте також:

Башаров та його екс-дружина торгують розлученням

Саша Ніколаєнко привезла чоловіка в Київ на вареники

Як Мочанов над жіночими зачісками "стібався"
 


 

ВідеоМарат Башаров презентував "Юленьку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: