Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Києві відбулись зйомки програми "Музичний гороскоп". Валерій Меладзе, ВІА Гра, Гарік Кричевський та інші овни побували на зйомках.

Зіркові Овни від студії "Квартал 95"
ТСН.ua
Фагот і Фоззі не змогли поділити подарунок — боксерські рукавички. Через це вони влаштували бійку, але потім поділили рукавички і помирились
За лаштунками cтудії "Квартал 95" Пресняков-молодший фарбував яйця, а Фагот побився із Фоззі.

На зйомки концерту "Музичний гороскоп" до національного палацу "Україна" студія "Квартал 95" запросила зірок, які народились під знаком Овна. Що з цього вийшло? За лаштунками співачка Гайтана вимахувала міліцейським жезлом, доки Фагот і Фоззі билися, Володимир Пресняков-молодший фарбував яйця до Великодня, а Валерій Меладзе присів на солодощі.

Гайтана, якій подарували "ментівську" паличку, стверджувала, що в неї немає проблем з автоінспекцією: "З даїшниками спілкується мій особистий водій. А от раніше – хотіла застрелитись, щоразу по "десятці" доводиллось віддавати"

Володимир Пресняков казав, що хотів би відвідати київську Лавру напередодні Великодня, та, нажаль, не встигне - літак о п’ятій ранку. Але співак залюбки згадав, як потрібно фарбувати яйця до свята.

І гурт "ВІА Гра" нарешті виступив у новому складі. До Надії Грановської (Мейхер) і Альбіни Джанабаєвої приєдналась білявка Єва Бушміна.

Читайте також:

Валерій Меладзе перестав приховувати стосунки із "ВІА Грою" Джанабаєвою

Вікторія Бекхем у Москві ходила в театр і пила горілку

У Києві вручили премію "Людина року - 2009"

Залиште свій коментар

Вибір редакції