Жлоб Антін Мухарський видасть "Енциклопедію жлобів"

Актор, співак та шоумен Антін Мухарський вирішив заглибитись у дослідження. Тема дослідження - "Жлоб, жлобізм, жлобство".

"Жлоб, жлобізм, жлобство" - саме таку тему для дослідження обрав шоумен Антін Мухарський. Адже, як він вважає, це явище має глибинне історичне походження, але й досі не було досліджено. Першим кроком, який зробив Антін для розвитку цієї теми, провів презентацію у "ЯГалерея".

"Щодня ми стикаємось із жлобством у побутових питаннях, але ніхто так і не дослідив, що ж означають ці слова, - каже Антін Мухарський, керівник проекту. - У мене самого вже є 5-7 версій визначень, що таке "жлоб", а буде ще більше. Ми хочемо створити "Енциклопедію жлобства". Наприклад, якщо працівник нечемно поводитиметься, начальник зможе відкрити енциклопедію на сторінці 262 і показати йому, що означає термін "Офісне жлобство"".

Антін вважає, що "Жлоство" має глибоке історичне походження.

"Ще в українських прислів'ях були натяки на жлобство, - вважає Антін. - Пам'ятаєте, "гуртом і батька легше бити", "Сам не гам, і другому не дам", "Моя хата скраю". Це наші ментальні риси, ми котимусь в прірву".

Антын Мухарський, жлоб, Ягаларея
Жлоб Антін Мухарський видасть "Енциклопедію Жлобів"
Як експеримент Антні зі своїми прибічниками планують встановити в одному зі спальних районів міста велику гарну статую балерини і дослідити реакцію людей.
"Одна пані якось запитала, чи сумочка від Louis Vuitton - це жлобство, - пригадує шоумен. - Я вважаю, що справжня сумочка від Louis Vuitton, яка є для того, щоб підкреслити свій статус - не є жлобством, а ось сумочка від Louis Vuitton made in China - це конкретне жлобство".

На презентацію до Антіна завітали фотохудожник Олександр Ктиторчук, художниця Влада Ралко, художники Олександр Ройтбурд та Сергій Соловйов.

Відомий фотограф Олександр Ктиторчук зізнався, що часто ловить себе на думці про жлобство, але вчасно зупиняється. Та й людям Олександр може заявити про їхнє жлобство прямо в очі.

"Останній раз я сказав це моделі, яка прийшла на зйомку, - каже Ктиторчук. - Але я зумів сказати це так, що вона зрозуміла і замислилась".

Антын Мухарський, жлоб, Ягаларея
Олександр Ктиторчук розповідає Юлії Гай, що інколи і сам ловить себе на думці щодо жлобства
Крайнім жлобством для себе вважає те, що намагаються з українського народу зняти мільйони і покласти собі в кишеню, жертвуючи тим, що люди можуть сісти на сухий пайок.

Як декор під час перзентації були використані речі, які так чи інакше символізують жлобство: насіння, пиво, кока-кола.

"Справа не в тому, що ці речі споживають, - пояснює Мухарський. - Справа в тому, як це роблять. Мабуть, кожен із нас стикався з ситуацією, коли із вікон машин летить сміття, або з балконів будинків".

На виставці Антін представив дві картини Івана Семесюка.
"Перша картина називається "С днем рождения, брат", і в ній показані найпопулярніші образи, які виникли в суспільстві: люди, які люблять BMW, піво, телевізор, сємєчкі, - пояснює Мухарський. - А на другій картині під назвою "Брат на брата" показана бійка, фактично те, що відбувається у нашому суспільстві. Один мій знайомий художник зізнався, що найбільше замовлень надходить на такі агресивні картини. Люди хочуть бачити м'ясо, злість, агресію".

Проект "Жлоб, жлобство, жлобізм" триватиме близько року. Окрім художніх  та фотовиставок буде створений телекпроект про жлобство, радіопередача, фільм. І коли фахівці із різних сфер дослідять цю тему, буде видана "Енциклопедія жлобства".

Фото Геворка Саакяна

 

Читайте також:

Як Сумська обіймалась з Антіном Мухарським

Антін Мухарський показав своє авто на виставці

У Києві "ТіК" відіграв антикризовий концерт

ВідеоХто такі жлоби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: