Alyosha зняла кліп на пісню "Sweet people" у Чорнобилі

Співачка Alyosha побувала у Прип'яті, де відзняла кліп на пісню "Sweet people". Саме із цією композицією співачка представлятиме Україну на "Євробаченні-2010".

Зйомки кліпу Alyosha
Alyosha з маленьким героєм кліпу
З 19 по 21 квітня, напередодні 24-ої річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, Alyosha знімала кліп на пісню "Sweet people", в якій співачка закликає людей не руйнувати нашу планету, а навпаки - берегти її.

Перші два дні відео знімали на київському покинутому заводі "Радикал", останній у Чорнобилі. Знімальна група постаралася відтворити руїни будівель, старі телевізори, сіре небо. Таким чином був створений образ світу на порозі екологічної катастрофи.

Образ Alyosha в кліпі максимально наближений до повсякденного одягу міської жительки: потерті джинси, кеди, футболка з Землею у вигляді серця і плащ. 

"Спочатку весь кліп ми хотіли знімати у Чорнобилі. Але там високий рівень радіації, тому було прийнято рішення перенести частину зйомок на дах занедбаного київського заводу, а частину знімали в Прип'яті", - розповіла співачка.

Крім Alyosha в кліпі буде ще один герой - це маленький хлопчик, якого співачка врятує у фіналі кліпу, показуючи тим самим, що все ще можна змінити, тільки потрібно бути уважнішими один до одного і піклуватися про нашу планету.

Читайте також:

У співачки Alyosha з продюсером "музичний секс"

Alyosha заявляє, що її нова конкурсна пісня" не у форматі" Євробачення

Пісня українки Alyosha не відповідає вимогам "Євробачення"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: