"Бумбокс" влаштував потоп в центрі Києва

Гурт "Бумбокс" переспівав пісню Ігоря Талькова "Літній дощ" та зняв кліп на цю композицію.

Справжній потоп влаштував кліпмейкер Володимир Якименко біля стін Оперного театру. Хоча погода на вулиці була сонячна, дощ в одному з київських дворів лив як з відра. Ні сонце, ні весна не завадили режисерській фантазії і Якименко таки екранізувати пісню Ігоря Талькова "Літній дощ" у виконанні гурту "Бумбокс".

"Взялися за виконання цієї пісні ми на прохання одного з російських телеканалів, - розповів Андрій Хливнюк, лідер групи "Бумбокс". - Йшлося про участь у їх спецпроекті, але ми вирішили до того ж і екранізувати "Літній дощ" на згадку про Ігоря Талькова".

За останні два місяці "Літній дощ" - це третя спільна робота кліпмейкера Володимира Якименко та популярної групи. У найближчому майбутньому на екрани вийдуть кліпи "Холода.нет" і "Сонця не видно".

"В основу кліпу увійшла історія одного дворика з усіма його мешканцями. Глядач за кілька хвилин екранного часу стане свідком цілого калейдоскопа людських взаємин, - зізнався кліпмейкер. - Головний персонаж кліпу - старий київський двір, зі своєю багатою історією та мешканцями, які не дозволяють скучити. Під проливним дощем розгортаються сімейні драми, граються мокрі танцюристи, в темному кутку - відбувається пограбування. Крім того, серед героїв кліпу були помічені простий київський "бомж" та "професійний" кілер. Майже добу вулицю біля стін Оперного театру поливали водою для того, щоб відтворити необхідний антураж безсмертної пісні".

Читайте також:

"Бумбокс" відзняв новий кліп на пісню "Холода.нет"

Хливнюк із Бумбоксу: "Якби не співав, то відкрив би стрип-бар"

"Бумбокс" дав "сольник" у столичному клубі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: