Гурт Ot Vinta презентував альбом "Потом і кров'ю"

Український гурт Ot Vinta презентував альбом "Потом і кров'ю", над ким працював чотири роки.

Гурт OT VINTA презентував новий альбом - "Потом і кров'ю". До платівки, на яку прихильники "гвинтів" чекали довгі чотири роки, увійшло 17 треків. Серед них вже відомі концертні хіти "Бабина тумба", "Потом і кров'ю", "Люблю", а також зовсім свіжі композиції – "У мене між ногами Україна" (пісня про велосипед "Україна"), "Гайда за журавлем", "Балада про сіль".

"Зазвичай, ми не торкалися політики і писали легкі безтурботні пісні, проте у цьому альбомі вперше з'являться треки, в яких ми говоримо про те що накипіло. Тому альбом вийшов різноманітним. Поряд із відвертими злободенними піснями тут є ліричні композиції про кохання та балади".

Окрім власних авторських пісень, OT VINTA додали до диску кілька кавер-версій. У альбомі мала бути композиція про шахтарів, адаптація світового хіта "16 tons". Ідею пісні хлопцям підкинув казкар Сашко Лірник, він же адаптував текст українською мовою. Але, на жаль, лейбл, який видавав альбом "Потом і кров'ю", поки що не узгодив питання із авторським правом, тому пісня до цього альбому не увійшла.

Також "гвинти" записали кавер-версії двох пісень "Вася Club" - "Ла ла ла" та "Шиди риди", та веселий і драйвовий варіант "Jingle Bells", що отримав назву "Новорічний дзинь".

До речі, спеціально до презентації було випущено 54 диски та авторські обкладинки альбому, які хлопці зробили власноруч. Дизайном дисків займався лідер гурту Юрко Журавель.

Читайте також:

Пісня OT VINTA "У мене між ногами Україна" стане гімном

Гурт "Ot vinta" знявся для гей-журналу Gay Pages

Гурт "Oт Vinta" переспівав "Beatles" та погрався у стиля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: