Приходько роздяглась для чоловічого журналу

Анастасія Приходько знялась у фотосесії для XXL без дозволу коханого Нуріка, який забороняє Насті показувати оголене тіло на публіці.

Анастасія Приходько_1
XXL
Анастасія Приходько знялась для XXL
Співачка Анастасія Приходько знялась для чоловічого глянцю XXL. Раніше Настя була категорично проти таких фотосесії, але тепер змінила думку.

"Я знаю, що це може звучати неоднозначно, проте, я впевнена, що материнство додає жінці неймовірної сексуальності. Я відкрила несподівані грані своєї привабливості, живучи повноцінним життям, яке я не уявляю собі без дітей. Поява дитини змушує переосмислити своє життя, свої вчинки. І це надає впевненості у своїх силах, у своїх бажаннях, і, звичайно, в своїй жіночій привабливості. Перед об'єктивом я розіграла сцену з нашого з Нуріком реального життя. І це приголомшливо - коли я одночасно і зірка, і бажана жінка, і є частиною створеної мною сім'ї. Моя сексуальність на цих фото - це моя справжня сексуальність в подібні моменти".

До речі, реакція Нуріка, який не раз забороняв Насті показувати тіло на публіці, поки що невідома. Справа в тому, що зйомки проходили в таємниці від нареченого співачки, і результат повинен стати для нього сюрпризом. Як сприйме наречений Анастасії Приходько подібний поворот, залишається загадкою. Сама Настя впевнена, що фотосесія викличе тільки захоплення і заявляє:

"Зараз я просто не можу зрозуміти тієї вульгарності, яка часто панує на сторінках глянцю, в Інтернеті. Сьогоднішні поп-співачки часто нагадують шматки м'яса, викладені на вітрині і присипані штучними каменями для підвищення ціни. Багато артисток роздягаються для того, щоб хоч якось звернути на себе увагу. Своєю фотосесією я хочу поставити певну планку для колег по цеху. Я показала оголення за власним бажанням лише тоді, коли зрозуміла, що СНД вже мало досить можливостей переконатися в тому, що й інших талантів у мене вистачає".

Читайте також:

Коханий забороняє Приходько носити короткі спідниці

Настя Приходько влітку вийде заміж

Анастасія Приходько народила дівчинку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: