Ванесса Параді заборонила Джонні Деппу спати із Джолі

Ваннеса Параді влаштувала скандал Джонні Деппу через еротичні сцени у фільмі "Турист". Джонні грає у фільмі із Анджеліною Джолі.

Скандал спалахнув у поважному сімействі Депп-Параді. І пов'язаний він з новим фільмом "Турист", в якому партнеркою Джонні стала Анджеліна Джолі.

Кілька днів тому Депп і Джолі приступили до зйомок перших сцен фільму в Римі. Але подальша робота над фільмом опинилася під загрозою через те, що влаштувала своєму цивільному чоловікові Ванесса Параді.

Справа в тому, що за сценарієм у Деппа і Джолі у фільмі є відверта постільна сцена. Саме цей факт остаточно розлютив Параді. Кажуть, Ванесса в ультимативній формі зажадала від Джонні відмовитися від зйомок у цій сцені.

Західні журналісти дивуються - а де ж Ванесса була раніше? Адже сценарій фільму Джонні отримав задовго до початку зйомок у Римі. Злі язики подейкують, що така реакція Параді пов'язана з невизначеним особистим статусом Джолі - чи то вона вільна жінка, чи то у них з Бредом Піттом все добре.

Як би там не було, а джерела зі знімальної групи вже встигли проговоритися, що зараз Депп шукає варіанти у своєму контракті, щоб взагалі відмовитися від ролі в "Туристі" - мовляв, сімейне життя дорожче. Але зробити це йому буде дуже складно, тому що в таких випадках актор зазвичай виплачує багатомільйонну компенсацію.

Читайте також:

Джонні Депп зніметься із Ванессою Параді у фільмі про коханців

Джонні Депп зніме фільм про Кіта Річардса

Джонні Депп претендує на роль Оззі Осборна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: