Анна Сєдокова повезла свекруху в зоопарк

Співачка Анна Сєдокова разом із майбутньою свекрухою побували у зоопарку SAN DIEGO WILD WORLD.

 Утвердитися в статусі гарною дружини і турботливої матері минулими вихідними вирішила Анна Сєдокова. Для всієї великої родини і майбутньої свекрухи, яка приїхала погостювати в Лос-Анджелес, співачка влаштувала незабутній вікенд.

Цього разу вибратися з галасливого міста Сєдокова вирішила зовсім не до сонячного узбережжя, а в містечко куди більш заворожуюче - до зоопарку SAN DIEGO WILD WORLD, який не тільки вважається одним з найбільших у світі, але і славиться своїм вільним ставленням до тварин.

На величезній території тут живуть близько 800 видів тварин, у тому числі і ті, що знаходяться під загрозою зникнення.

"Дух захоплює, хоч іноді й робиться страшнувато, - зізналася співачка. - Хай ми і їхали дуже довго, але пошкодувати ні разу не довелося. Всі тварини тут настільки вільні, що виникає відчуття, що ти знаходишся не в зоопарку, а в якому-небудь фільмі про дику природу. Більше за все нам з Аліною сподобалися жирафи, особливо той, який намагався сісти".

Втім, найбільшою розвагою для сім'ї Сєдокової стала зовсім не екзотична живність, а автомат по переробці одноцентових монет в медальйони із зображеннями тварин.

Читайте також:

Анна Сєдокова зняла власну "Драму"

Анна Сєдокова написала книгу про секс і оголосила про весілля

Анна Сєдокова зустрічається із українським гонщиком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: