Дочка Курта Кобейна стала спадкоємицею через 16 років

Донька Курта Кобейна Франсіс Бін відсвяткувала повноліття і тепер вона може розпоряджатись 40 відсотками спадщини, яку залишив музикант.

У день повноліття, яке дочка відомого музиканта Курта Кобейна Франсіс Бін святкувала 18 серпня, головним подарунком для неї став вступ в право на спадщину.

Цього дня Франсі Бін Кобейн і її мати Кортні Лав чекали 16 років. Дівчинці було всього 2 роки, коли її батько покінчив життя самогубством. З тих пір вона довгий час жила зі своєю бабусею Венді О 'Конор, а потім переїхала до матері.

Тепер чадо Кобейна може самостійно розпоряджатися 40 відсотками від усього того, що після своєї смерті залишив її знаменитий батько. Сума з такою кількістю нулів криється за сухим формулюванням "40 відсотків", поки невідома. Але Кортні Лав нещодавно стверджувала, що щомісячні виплати дочки будуть не менше 40 тисяч доларів.

На що юна леді витратить довгоочікуване спадщина, теж поки що залишається таємницею. Відомо тільки, що вже через місяць вона почне своє навчання в нью-йоркському коледжі.

Читайте також:

Кортні Лав спала з чоловіком Гвен Стефані

Кортні Лав висадила черепаху собі на голову

На капризну Кортні Лав подали до суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: