Микола Караченцов з дружиною потрапив до лікарні

Відомий російський актор Микола Караченцов разом із дружиною ліг на планове щорічне обстеження. Лікарі кажуть, приводів для хвилювань, немає.

Микола Караченцов і його дружина Людмила Поргіна лягли в лікарню на планове обстеження, яке актор проходить щороку. Людмила Андріївна завжди супроводжує чоловіка і лежить разом з ним в одній палаті.

Микола Петрович ні на хвилину не залишається сам. Актор завжди знаходиться під чуйним наглядом своєї дружини. Після автомобільної аварії, після якої Караченцов довго не міг ходити і говорити, пройшло вже 4 роки, і те, що актор став на ноги, багато в чому її заслуга.

"Ми з Колічкою лежимо в одному номері, - каже Людмила Поргіна. - До лікарні лягли на планове обстеження, яке ми проходимо щороку. Робимо магнітно-резонансну терапію, здаємо аналізи, і приводу для занепокоєння немає. Звичайно, я його одного тут не залишу, тому й лягла з ним у палату. Один тиждень ми проведемо тут".

Коли в лютому 2005 року Караченцов на повній швидкості врізався на машині в стовп, лікарі взагалі не давали йому жодних шансів. Але актор зумів видертися з коми і витримати серію складних операцій. Після цього почався довгий процес реабілітаціі, який не завершений і досі.

Восени минулого року знаменитому акторові виповнилося 65 років. У цей день Микола Караченцов вперше за кілька років вийшов до глядачів зі сцени.

Зараз Микола Петрович очікує зйомок фільму "Пригоди Електроніка-2". Цього разу його герой буде позитивним і добрим персонажем.

Читайте також:

Караченцову зроблять операцію на мозку

"Я тут!", вигукнув Караченцов

Софія Ротару ігнорує судову повістку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: