У Вашингтоні передумали називати міст на честь Курта Кобейна

На підсумковому голосуванні за перейменування моста, який, як вважається, Кобейн згадував у своїй пісні "Something in the Way", висловився лише одна людина при десяти голосах проти.

Міська рада Абердіна, розташованого в штаті Вашингтон, відмовилась назвати один з місцевих мостів на честь лідера групи "Nirvana" Курта Кобейна, який народився в місті в 1967 році.

На підсумковому голосуванні за перейменування моста, який, як вважається, Кобейн згадував у своїй пісні "Something in the Way", висловився лише одна людина при десяти голосах проти. У той же час, члени міської ради ухвалили рішення назвати на честь Кобейна невелику ділянку землі поруч з мостом.

Голосуванню передували тривалі суспільні дебати. Противники перейменування моста мотивували свою позицію тим, що Кобейн допускав негативні висловлювання на адресу рідного міста, а також вживав наркотики, у зв'язку з чим перейменування моста в його честь може погано позначитися на репутації Абердіна.

Раніше пам'ять Курта Кобейна була увічнена в монументі, що зображує його гітару. Пам'ятник, що представляє з себе бетонну копію інструменту з прикріпленим уривком з пісні "On a Plain" був відкритий в Абердіні в квітні 2011 року.

Нагадаємо, один з мостів у розташованому в штаті Вашингтон місті Абердін мали намір перейменувати на честь народженого в цьому населеному пункті лідера групи Nirvana - Курта Кобейна.

Міст, про який йде мова, в даний час носить назву Young Street Bridge. Ймовірно, що саме його К.Кобейн згадав у тексті пісні "Something in the Way". Цей трек увійшов до виданого у вересні 1991 року альбому "Nevermind".

Читайте також:

Гітарі Курта Кобейна поставили пам'ятник

Лідер гурту Nirvana став комп’ютерним героєм

Дочка Курта Кобейна стала спадкоємицею через 16 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: