У Звєрєва в Україні живе позашлюбна донька

У "короля гламуру" Сергія Звєрєва є позашлюбна дочка. Вона живе в Україні разом із мамою, яка зовсім не є публічною особою.

Днями Сергій Звєрєв несподівано розкрив журналістам свою сімейну таємницю. Виявляється, у зірки, в Україні підростає ще і позашлюбна дочка.

Коли під час інтерв'ю стиліста в лоб запитали: мовляв, про дочку - правда чи ні, Звєрєв не став відпиратися і чесно розповів про неї.

"Хтось із журналістів написав, що їй 18 років, але це не так. Вона ще зовсім маленька. Мати моєї дочки людина не публічна. Це поки все, що я можу сказати", - заявив стиліст.

Звєрєв зізнався, що йому поки що вистачає клопоту і з сином, у якого зараз якраз почався перехідний вік.
"Тут думаєш, хоч би дитина до школи дійшла, посиділа на уроці, а потім хоч би повернулася додому. Серьога у мене зараз діджей, весь із себе крутий, модний такий ходить. Підробляє зараз десь у школі, приносить гроші в сім'ю. Мені подобається, як він одягається", - повідомив Звєрєв.

Також, він в черговий раз прокоментував чутки про те, що Сергій не його син. Нагадаємо, що, за однією з версій, стиліст взяв хлопчика з дитбудинку.

"Це шоу бізнес, тут інакше не можна! Про людину повинні говорити, брехати за його спиною. А про що ж ще писати? Що я пофарбувався? Так це хіба новина? А ось те, що у Звєрєва росте прийомна дитина - це круто", - сказав Сергій.

Читайте також:

Білик не хоче жити зі Звєрєвим

Білик порвала з Дікусаром і приручає сина до Звєрєва

Сергій Звєрєв одружився із Іриною Білик


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: