Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Плавчиня Яна Клочкова охрестила свого первістка Олександра у церкві за Києвом. На хрестинах були присутні найближчі люди для Яни.

Яна Клочкова похрестила сина_1
Украинское Фото
Яна Клочкова з сином Олександром та кумом Денисом Силантьєвим
Спортсменка Яна Клочкова охрестила свого сина Олександра. Малюк народився 21 червня, а вже за кілька днів його чекає басейн. Церемонія хрещення відбулася за Києвом, у вузькому колі.

"Не хотілося пафоса в Києві", - пояснила молода мама.

Хрещеними батьками сина Клочкової стали її друзі, Інна та Денис Силантьєви.

Маленький Сашко під час хрещення поводився спокійно, лише трохи заплакав, коли його опустили у воду, розповів новоспечений кум Клочкової.

Плавчиня розповіла, що вже 10 липня її син почне займатися плаванням. "Чим раніше, тим краще", - впевнена спортсменка.

Схоже, що спортивного виховання малюкові у сім'ї Клочкових не оминути. Адже і бабуся Сашка – Олена Клочкова, в минулому легкоатлетка. "Я відмінна бабуся, досі займаюся спортом, можу пробігти 12 кілометрів", - розповіла вона.

Сама Яна до басейну поки що не ходила, але грудне годування і відповідна дієта вже далися взнаки – після пологів вона скинула 15 кілограмів. Планує схуднути ще на 10, щоб бути в ідеальній формі.

Літо Клочкова планує провести у Києві, а у вересні із сином вони поїдуть до Криму, щоб показати богатиря Олександра бабусі Яни, яка вже стала прабабусею.

Нагадаємо, що 21 червня Клочкова народила в одному зі столичних пологових будинків хлопчика. Син у Яни богатир - важить 4,4 кілограма.

нещодавно Яна розповідала про своє майбутнє весілля. Олімпійська чемпіонка з плавання познайомилася з грузином Леваном Ростошвілі влітку минулого року. Як розповідає плавчиня, це була випадкова зустріч в одному зі столичних ресторанів.

"Напевно, це й називається коханням з першого погляду", - каже Клочкова.

Читайте також:

Яна Клочкова народила сина

Вагітна Клочкова стала "Валькірією" та автомеханіком

Вагітна Яна Клочкова оголила животик

Вагітна Яна Клочкова прийшла на "Млинці party"

Відео Яна Клочкова охрестила свого сина

Залиште свій коментар

Вибір редакції