Азаров поскаржився, що його Податковий кодекс "замазали чорною фарбою"

Голова уряду наголосив на "вкрай незадовільній роз'яснювальній та інформаційній роботі", яку проводив уряд щодо Податкового кодексу.

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що його опоненти поширювали "багато брехні" щодо недоліків Податкового кодексу і "замазали чорною фарбою весь позитив реформи".

Азаров наголосив на "вкрай незадовільній роз'яснювальній та інформаційній роботі", яку проводив уряд щодо Податкового кодексу.

"Це приклад, коли ми на брехню не змогли відповісти. Наші опоненти, які зосередилися на окремих недоліках, замазали чорною фарбою весь позитив податкової реформи. Якщо ми не зробимо з цього висновку, це поставить під сумнів проведення будь-яких реформ", - сказав він.

"Є брехнею твердження авторів листівок, інших повідомлень про те, що після набрання чинності Податковим кодексом податківці отримають право вдиратися в квартири громадян. Навіщо ця брехня розповсюджується по країні?", - обурився він.

Голова уряду зазначив, що вето на Податковий кодекс є спільною позицією уряду і президента.

"Необхідні зміни потрібно внести в найкоротший час. У цих змінах ми повинні максимально врахувати зауваження людей, які працюють на спрощеній системі оподаткування", - сказав він.

"На перехідний період, який триватиме приблизно рік, ми повинні відмовитися від штрафів, стягнень ті зосередитися в основному на роз'яснювальній роботі", - додав Азаров.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович у вівторок, 30 листопада, скористався правом вето на Податковий кодекс.

За словами спікера Володимира Литвина, це питання буде розглянуте у парламенті у четвер, 2 грудня.

Читайте також:

Азаров слідом за Майданом розкритикував Податковий кодекс

Янукович ветував Податковий кодекс

Підприємці все одно вимагають звільнення Азарова, Бродського і Тігіпка

ВідеоАзаров про Податковий кодекс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: