Азаров знайшов винних у тарифному хаосі

Азаров звинувачує Міністрество ЖКГ в безладі в питанні тарифоутворення.

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає винними у безладі в галузі житлово-комунального господарства (ЖКГ) Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і особисто заступника міністра Юрія Хівріча.

Про це глава уряду сказав сьогодні, виступаючи на розширеному засіданні Кабінету міністрів за участю президента Віктора Януковича.

"Ви не побачили кричущої несправедливості, змирилися з цинічним диктатом тих, хто робить свій бізнес на комунальних послугах. Як кажуть, "око замилилося". А Україні сьогодні, як ніколи, потрібні чиновники, "запрограмовані" на справедливість", - підсумував Азаров роботу міністерства.

За словами прем'єра, керівники окремих регіонів "просто не володіють ситуацією, бездіяльно спостерігають хаос в тарифоутворенні і зловживання в цій сфері, порушення прав споживачів".

"Сьогодні уряд розгляне питання відповідальності за втрату контролю в житлово-комунальній сфері керівників Дніпропетровської, Київської, Луганської, Запорізької, Херсонської, Житомирської областей і міста Севастополя", - повідомив Азаров.

Він зазначив, що протягом останніх двох місяців уряд домігся проведення ретельних перевірок обґрунтованості встановлених на місцях тарифів. А за результатами цих перевірок зроблено об'єктивний економічний і юридичний аналіз.

Як повідомлялося, до 30 травня керівники ряду міністерств і відомств повинні були розробити єдиний і зрозумілий алгоритм розрахунку тарифів у ЖКГ для всіх областей України.

В основу цього алгоритму повинні бути покладені принципи прозорості та відкритості, оскільки наразі на місцях відсутній єдиний підхід до формування тарифів, а відмінності в їх величині по регіонах "просто неможливо зрозуміти".

Читайте також:

До 30 травня в Україні розроблять єдиний тариф ЖКГ

Янукович доручив розібратися, чому населення не платить за комуналку

Населення заборгувало ЖЕКам 13 мільярдів гривень

Азаров визнав, що "ЖКГ в жахливому стані"

ВідеоАзаров знайшов винних у тарифному хаосі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: