"Дніпроавіа" стане найбільшим українським авіаперевізником

Авіакомпанія "Дніпроавіа" закупила 14 літаків, збільшивши свій флот вдвічі.

Дніпропетровська авіакомпанія "Дніпроавіа" придбала 14 регіональних літаків Embraer-145, що раніше належали італійській компанії Alitalia. Це дозволить перевізнику стати найбільшим гравцем на ринку внутрішніх і середньомагістральних перевезень.

Таким чином, флот компанії складатиметься з 25 машин Embraer-145, 6 машин Boeing-737 і одного Boeing-767. Поки всі 14 літаків ще не пройшли реєстрацію в Україні і знаходяться у Франції та Італії, де проходить перефарбовування бортів у ліврею "Дніпроавіа".

"За графіком, перше судно має прийти до нас вже в лютому", - уточнив комерційний директор "Дніпроавіа" Сергій Посилаєв.

Embraer-145 - ідеальний літак для внутрішніх рейсів. І закупівля "Дніпроавіа" великої партії цих повітряних судів дозволить компанії істотно потіснити конкурентів на вітчизняному ринку пасажирських авіаперевезень, зробивши розклад рейсів зручнішим.

"Так, на маршрутах, де раніше раз на день експлуатувався Boeing-737 більш ніж на сто посадочних місць з рівнем завантаження вище середнього, можна буде пустити борт Embraer-145 на 50 місць двічі на день. Такий розклад буде зручнішим для бізнес-клієнтів", - вважає директор Центру економічного і політичного аналізу Олександр Кава.

Одночасно цей тип літаків дозволить "Дніпроавіа" здійснювати перельоти в європейську частину Росії, на Близький Схід і охопить практично всю Європу, за винятком Іспанії і Португалії.

Читайте також:

Трьом українським авіакомпаніям дозволили польоти до ЄС

В Україну приходить новий авіаперевізник

Авіакомпанія Wizz Air заперечила, що виганяла українців із літака

МЗС розбереться з авіакомпанією, яка виганяла українців з літака

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: