Geely оформила купівлю Volvo

Zhejiang Geely виплатила Ford 1,3 млрд доларів готівкою, а також передала кредитні ноти на суму 200 мільйонів доларів.

Китайська компанія Geely 2 серпня закрила угоду з купівлі шведського підрозділу Volvo в американського автогіганта Ford Motor.

На церемонії закриття угоди в Лондоні був присутній засновник і голова ради директорів Zhejiang Geely (материнська структура Geely Automotive) Лі Шуфу.

Zhejiang Geely виплатила Ford 1,3 млрд доларів готівкою, а також передала кредитні ноти на суму 200 мільйонів доларів. Очікується, що до кінця року на рахунки Ford Motor надійде ще один платіж на 300 млн доларів. Таким чином, остаточна сума операції складе 1,8 млрд.

Головним виконавчим директором Volvo стане Стефан Якобі, який раніше очолював північноамериканські операції Volkswagen AG. Новий керівник має намір використовувати шведський бренд для виробництва дорогих автомобілів у Китаї. При цьому компанія збереже виробництво в Європі.

"Враховуючи, що виробництво, наукові дослідження і розробки і головний офіс залишаться в Швеції, а Китай є найбільш швидкозростаючим авторинком, ми сподіваємося на позитивний ефект на зайнятість", - зазначив Стефан Лефвен, голова Шведської профспілки працівників промислового і металургійного секторів.

Зазначимо, що бренд Volvo став найбільшим придбанням в історії автомобільної індустрії Піднебесної. При цьому китайській компанії він обійшовся порівняно недорого - в 1999 році Ford заплатив за шведську компанію 6,4 млрд доларів.

Читайте також:

Китайці купили Volvo за 1,8 млрд доларів

У Швеції відновлено виробництво автомобілів Saab

Китайці не отримають Hummer - GM ліквідує легендарний бренд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: