Кабмін дав грошей армії за рахунок зменшення допомоги інвалідам

Понад 71 мільйона гривень, спочатку призначених на допомогу інвалідам дитинства, підуть на санаторне забезпечення, лікування та реабілітацію військовослужбовців.

Кабінет міністрів збільшив фінансування армії за рахунок передачі військовим чиновникам бюджетних коштів, що призначені на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям.

Про це йдеться в постанові уряду №969 від 18 жовтня 2010 року, якою встановлюється порядок використання цього року коштів держбюджету, призначених Міноборони.

Так, зокрема, на потреби оборонного відомства виділено 350 мільйонів гривень, спочатку призначених на допомогу дітям-інвалідам та малозабезпеченим сім'ям із Дніпропетровської, Луганської, Харківської областей і столиці України.

Понад 71 мільйона гривень, спочатку призначених на допомогу інвалідам дитинства, відповідно до урядової постанови, підуть на санаторне забезпечення, лікування та реабілітацію військовослужбовців.

Окрім того, 70 мільйонів гривень "дитячих" грошей буде витрачено на закупівлю і модернізацію озброєнь та військової техніки.

Варто відзначити, що низка положень зазначеної вище постанови прямо суперечить Бюджетному кодексу України та частині першій статті 27 закону "Про державний бюджет на 2010 рік", відповідно до якої поточні трансферти місцевим бюджетам відносяться до захищених статей витрат держбюджету.

Нагадаємо, міністерство оборони має намір підвищити боєздатність Збройних сил до 2016 року.

Читайте також:

Армія на розпродажі майна може заробити близько 9 млрд гривень

Міністр оборони віддав задарма землі в Криму вартістю 10 мільйонів доларів

Українці не вірять, що армія здатна їх захистити

Українська армія стане боєздатною за шість років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: