Кабмін інвестує в розробку нафтогазових родовищ 35 млн доларів

Кабмін виділить у поточному році 35 мільйонів доларів на пошук нафти і газу в Україні.

Уряд України затвердив держзамовлення в обсязі 35 мільйонів доларів на пошук родовищ нафти і газу в 2011 р. Така інформація міститься в повідомленні Кабінету міністрів.

Планується підготувати 6 перспективних нафтогазових об'єктів з прогнозованими ресурсами у 22 млн т умовного палива. За підсумками геологорозвідки очікується приріст 0,5 млн т запасів нафти і газового конденсату, 3 млрд куб м, а також 7 млн ​​т вугілля, 40 умовних одиниць золота, 2 умовні одиниці титану і 0,5 умовної одиниці урану, 0,5 млрд куб. м метану вугільних родовищ. Передбачено виконати роботи по геологічній зйомці на шельфі.

Уряд виділив також 1,6 млн дол. на фінансування розробки технологій у сфері енергетики та енергоефективності. У тому числі вирішено профінансувати розробку кадастру майданчиків під будівництво нових енергоблоків АЕС, інформаційно-аналітичної системи видобутку нафти і газу, а також проведення геолого-економічної оцінки перспективних нафтогазових структур в східному регіоні для їх відбору.

Нагадаємо, що Україна цього року також почала переговори з трьома західними енергетичними гігантами - Exxon Mobil, Chevron і Shell - про пошуки сланцевого газу. Парламент також прийняв законодавство, спрямоване на відкриття внутрішнього ринку природного газу для виробників сланцевого газу.

Читайте також:

Уряд запрошує іноземців на українські нафтогазові шельфи

Італійці куплять українські газові родовища

Україна шукає альтернативу російському газу за прикладом США

Україна і США підписали меморандум про сланцевий газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: