Кабмін побудує в Україні мережу оптових продуктових ринків

Великі продовольчі оптові ринки з низькими цінами побудують у п'яти областях.

В Україні оптові ринки на зразок нового київського "Столичного" ​​з'являться ще в п'яти областях: Київській, Львівській, Донецькій, Харківській та Запорізькій.

"Значна частина України в 2011-2012 роках буде покрита мережею оптових ринків і овочесховищ", - заявив прем'єр-міністр Микола Азаров журналістам в ході відвідування ринку "Столичний".

Прем'єр підкреслив, що Україна знаходиться на початковому шляху створення цивілізованого ринку сільськогосподарської торгівлі.

Він відмітив, що ринок "Столичний" є хорошим прикладом такої торгівлі.

"Приїжджайте усе на ринок "Столичний". Тут капуста по 80 копійок, картопля молода по 3 гривні, а огірки по гривні", - сказав він.

Як повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів, в Мінагрополітики очікують, що на цих ринках ціни будуть в середньому на 30-35% нижче існуючих.

За інформацією дирекції ринку "Столичний" і ГУ внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення КМДА, на ринку "Столичний", картопля, наприклад, коштує 1,7 грн/кг. На інших ринках вона коштує від 5 до 8 грн/кг, на ярмарках - від 3 до 6 грн/кг, в супермаркетах - від 4 до 8 грн/кг.

Читайте також:

У Києві відкрився найбільший у Східній Європі оптовий ринок

У Криму побудують продуктовий ринок вартістю 145 млн доларів

У Києві планують закрити ринки і встановити на їх місці супермаркети

У Києві знесли ще один продуктовий ринок

ВідеоКабмін побудує в Україні мережу оптових продуктових ринків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: