"Луганськтепловоз" офіційно став російським

76% акцій "Луганськотепловозу" перейшли під контроль російського Брянського машинобудівного заводу.

Фонд державного майна підписав з Брянським машинобудівним заводом (Росія) акт приймання-передачі куплених росіянами 76% акцій холдингової компанії "Луганськтепловоз" (Луганська область), повідомила прес-служба ФДМ.

Фонд повідомив реєстратора акцій Лугансктепловоза про необхідність внести відповідні зміни в реєстр, але станом на ранок понеділка відповідь від реєстратора про переведення акцій не отримала.

Як повідомлялося, 15 червня 2010 року ФДМ визнав переможцем конкурсу з продажу 76% акцій Луганськтепловоза російський Брянський машзавод, що входить у Трансмашхолдинг (той запропонував за нього 410 мільйонів гривень, або близько 52 мільйонів доларів при стартовій ціні 400 мільйонів гривень) і 26 червня підписав з ним договір купівлі-продажу.

Проте 1 вересня фонд запропонував машзаводу розірвати договір купівлі-продажу, оскільки російська компанія не сплатила узгоджену суму. "Трансмашхолдинг" зі свого боку вважав, що вже заплатив за держакції 58,5 мільйона доларів (зараз - близько 465 мільйонів гривен), коли приватизовував "Луганськтепловоз" у 2007 році.

У 2009 році за рішенням суду цей конкурс був визнаний незаконним, і фонд повинен був повернути покупцеві ці 58,5 мільйона доларів, чого не зробив. Через розбіжності між "Трансмашхолдингом" і ФДМ відносно того, як повинні відбуватися взаєморозрахунки за підсумками двох конкурсів, сторони вели судову справу. 21 березня 2011 року ФДМ і Брянський машзавод підписали мирову угоду про врегулювання суперечки і договір про взаємну відмову від штрафних санкцій по відношенню один до одного.

Читайте також:

"Луганськтепловоз" знову став російським

ГПУ передумала оскаржувати продаж "Луганськтепловоза"

У справу приватизації "Луганськтепловоза" втрутилась прокуратура

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: