Постанову про підвищення цін на газ скасували

НКРЕ скасувала свою постанову про підвищення цін на газ для населення через те, що вона не набула чинності. Профспілки не погодилися на 20%-ве підвищення.

Національна комісія регулювання електроенергетики скасувала свою постанову про підвищення з 1 вересня 2009 року роздрібних цін на газ для населення на 20%.

Комісія скасувала дану постанову у зв'язку з тим, що вона не набула чинності.

"На сьогодні постанова №811 не діє у зв'язку з відсутністю узгодження профспілок і (його) державної реєстрації", - пояснив начальник управління цінові й тарифної політики нафтогазового комплексу НКРЕ Володимир Семенець.

Як уточнив у ході засідання голова НКРЕ Валерій Кальченко, комісія вже розробила новий проект постанови про затвердження цін на газ для населення й надала профспілкам для узгодження.

"На сьогодні існує новий проект постанови про затвердження цін на газ, що використовується для потреб населення. Він перебуває на узгодженні в профспілок, створена робоча група, яка працює із цього питання", - сказав він.

НКРЕ очікує рішення профспілок щодо цього питання.

Нагадаємо, 15 лютого Окружний адміністративний суд Києва за позовом Національного форуму профспілок визнав незаконною постанову про підвищення з 1 вересня 2009 року роздрібних цін на газ для населення на 20%.

24 липня 2009 року комісія заявила про своє рішення підвищити на 20% ціни на газ для населення з 1 вересня й на 20% граничні ціни на газ для підприємств комунальної теплоенергетики з 1 жовтня.

Підвищення тарифів було однією з умов для залучення Україною кредиту Міжнародного валютного фонду, а також позик на накачування газу в підземні сховища.
Крім того, уряд, відповідно до меморандуму із МВФ, зобов'язався з 2010 року ввести щоквартальне коригування цін для цих категорій.

Читайте також:

Суд скасував подорожчання газу для населення

Газ для населення подорожчає вдвічі

Підвищення цін на газ для населення визнали незаконним

З 1 вересня газ не подорожчає
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: