Ринок "7-ий кілометр" продали власникові московського "Черкізона"

За деякими даними, співвласником ринку також стане нардеп-"регіонал" і земляк президента Юрій Іванющенко, сфера інтересів якого досить велика - від виробництва коксу до торгівлі взуттям.

Найбільший в Україні і Східній Європі промтоварний ринок "Сьомий кілометр" змінив власника. Віктор Добрянський та його донька Ірина Чернат продали свою частку (52%) у статутному капіталі ТОВ "Промтоварний ринок" російському бізнесмену Тельману Ісмайлову - керівнику групи "АСТ" і співвласнику ліквідованого у 2009-му в Москві Черкізівського ринку.

Щоправда, офіційно цю інформацію ніхто поки не підтверджує.

Призначена новим власником директор Валентина Баланіна, яка раніше керувала одеською телекомунікаційною компанією "ЦСС", не стала коментувати ситуацію.

А заступник директора Анатолій Берладін - єдиний зі старої адміністрації, хто зберіг своє місце, заявив, що про угоду йому нічого не відомо.

Один із чиновників Одеської облдержадміністрації розповів, що "інвестиція в "7-ку" - пакетна", і разом із Ісмайловим ринок купили якісь українські бізнесмени.

За деякими даними, йдеться про нардепа-"регіонала" і земляка президента Юрія Іванющенка, сфера інтересів якого досить велика - від виробництва коксу до торгівлі взуттям.

Між тим, підприємці говорять, що оновлена дирекція вже пообіцяла почати з нового року комплексну реконструкцію ринку.

За чутками, реконструкцію будуть проводити за рахунок власників контейнерів. "Розмови ходять, що по 15-20 тисяч доларів будуть збирати, а то й по 25. Формене свавілля!", - обурився один із бізнесменів.

Також ходять чутки, що підвищать орендну плату й заборонять суборенду.

Читайте також:

Власник Черкизівського ринку відкрив найдорожчий готель Туреччини

Продавці "Барабашово" перекрили вулицю Харкова

Харківська ОДА захищає підприємців від мера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: