Світовий банк презентував Азарову свої пріоритети в Україні

Азаров просить грошей на масштабні інфраструктурні проекти

Директор Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові Мартін Райзер на зустрічі з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим у Києві презентував нову Стратегію партнерства СБ з Україною на 2012-2015 роки.

Райзер підкреслив, що нова стратегія включає чотири пріоритети.

"Ми зараз працюємо над підготовкою чотирьох конкретних проектів. Це включає другу фазу проекту з покращення автошляхів та безпеки руху, проект фінансування розвитку міської інфраструктури, другу фазу проекту з модернізації української газотранспортної системи (спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком) та проект з модернізації соціальної допомоги", - сказав представник СБ.

За його словами, Світовий банк також готовий спільно з українським урядом розробити ще низку проектів.

У свою чергу Азаров наголосив на необхідності затвердження нової стратегії партнерства СБ та України. "Нам важливе затвердження стратегії партнерства СБ з Україною і надзвичайно важливо використати цей фінансовий ресурс на ключових для нас напрямках", - сказав він.

Глава уряду підкреслив, що для України зараз є пріоритетним фінансування масштабних інфраструктурних проектів та проектів з енергозбереження. Зокрема, Україна зацікавлена ​​у фінансовій підтримці СБ будівництва метро в Донецьку, гілки метро в Києві в напрямку Троєщини, спорудження кільцевої дороги навколо Києва і модернізації вітчизняної ГТС.

Він додав, що Стратегія партнерства Світового банку з Україною буде обговорюватися на засіданні Кабінету міністрів, і уряд почне роботу зі Світовим банком над її вдосконаленням. 

Читайте також:

Світовий банк виділить Україні кредит у 150 млн доларів на розвиток експорту

Українці постраждали від економічної кризи більше, ніж росіяни і поляки

Світовий банк погіршив прогнози інфляції в Україні

"Укравтодор" позичить півмільярда доларів у Світового банку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: