Ціни на іномарки підскочуть на 20%

Новий автомобільний збір збільшить ціни на імпортні автомобілі, а також сприятиме відновленню "сірого" імпорту іномарок.

У Верховній раді зареєстровано законопроект, що передбачає з 1 січня 2010 року введення тимчасового автомобільного збору у розмірі 15% терміном на три роки.

Всеукраїнська асоціація автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) заявляє, що введення тимчасового автомобільного збору збільшить ціни на імпортні автомобілі на 20%, а також сприятиме відновленню "сірих" схем ввезення іномарок.

Генеральний директор ВААІД Олег Назаренко відзначив, що причиною створення і внесення до ВР нового законопроекту, який регламентує введення в дію тимчасового автомобільного збору, а фактично є черговою спробою штучного обмеження продажу імпортних транспортних засобів на території України, є бажання підмінити 13-відсоткову митну надбавку до імпортного мита, термін дії якої закінчився 6 вересня 2009 року.

Гендиректор ВААІД також додав, що у разі ухвалення цього законопроекту Асоціація автоімпортерів "апелюватиме до міжнародних організацій", оскільки він порушує норми і правила СОТ.

Нагадаємо, з 6 березня до 6 вересня 2009 року в Україні діяла тимчасова цільова надбавка до ставок ввізного мита на легкові, вантажні автомобілі і автобуси у розмірі 13% митної вартості.

Читайте також:

Україна скасувала митну надбавку на імпорт автомобілів

Через надбавку на імпорт Україна втратила 500 мільйонів

Через митну надбавку ціни на авто підскочать на 15%

Через надбавку на імпорт Україна втратила 500 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: