Українці зможуть купити трохи валюти без паспорта

Без ідентифікації особистості можна буде проводити операції на суму до 8 тисяч гривень.

Нацбанк найближчим часом змінить своє розпорядження щодо обов'язкового пред'явлення паспорту при продажу та купівлі валюти.

Про це повідомляє "Дзеркало тижня" з посиланням на джерело в Нацбанку.

За словами джерела передбачається, що НБУ дозволить купівлю і продаж валюти до 8000 гривень (1000 доларів) без ідентифікації клієнта.

Як відомо, у вівторок, 27 вересня, прем'єр Микола Азаров на зустрічі з головою НБУ Сергієм Арбузовим заявив, що в цілому підтримує жорсткість правил купівлі-продажу готівкової валюти.

Однак при цьому він зазначив, що все-таки треба їх відкоригувати для зменшення обмеження свободи громадян.

"Всі заходи не повинні обмежувати свободу людей. Якщо на цілком законних підставах отримана валюта, вона повинна вільно обмінюватися без всяких обмежень", - сказав прем'єр.

Нагадаємо, з 23 вересня операції по купівлі-продажу валюти і дорожніх чеків на суму, що не перевищує 50 тис. гривень, здійснюються тільки за умови пред'явлення документу, що засвідчує особу.

Зазначимо, що раніше повідомлялося про відмову Нацбанка скасувати рішення щодо "паспортного контролю" при обміні валюти. Підкреслювалося, що купити, або продати бодай один долар за допомогою водійських прав, студентського та військового квитка буде неможливо, оскільки у банку повинні перевірити резидентність і зняти ксерокопію першої сторінки паспорта.

Читайте також:

Нацбанк розбудив в Україні валютний "чорний ринок"

Без паспорта навіть депутати не змогли обміняти валюту

Відсьогодні продати або купити валюту можна лише з документами

Українці мають на руках понад 70 мільярдів доларів

http://tsn.ua/tags/%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2

ВідеоОбмінні пристрасті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: