Янукович дав "зелене світло" приватизації гуртожитків

Президент підписав закон, який дозволить мешканцям гуртожитків стати власниками своїх помешкань.

Президент України Віктор Янукович підписав закон "Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків".

Як зазначив президент, віднині мешканців гуртожитків не матимуть права відселяти з приміщень, у яких вони мешкають.

"Кожен українець має бути впевненим у своєму майбутньому у власних стінах", - наголосив Янукович.

Як зазначили у прес-службі президента, нова редакція закону передбачає обов'язкову передачу гуртожитків у власність територіальних громад із подальшою їх приватизацією і визначає порядок цієї процедури.

Згідно із законом, на приватизацію мають право громадяни, які на законних підставах тривалий час (не менше п'яти років) зареєстровані і фактично проживають у гуртожитках, призначених для проживання одиноких громадян або для проживання сімей, та не мають іншого власного житла. Документ передбачає також подовження на три роки мораторію на відчуження гуртожитків.

Нагадаємо, на початку вересня Верховна Рада дозволила 4 мільйонам українців приватизувати своє житло у гуртожитках. 1 вересня закінчилась дія мораторію на відчуження гуртожитків, і балансоутримувачі отримали право виселяти мешканців без рішень суду та приватизувати це житло.

Читайте також:

Українцям дозволили приватизовувати гуртожитки

Студентські гуртожитки: від "казарми" до VIP-кімнат

У центрі Москви згорів гуртожиток із заробітчанами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: