Mazda представила новий стиль для своїх моделей

Mazda представила новий концепт-кар Shinari. Стиль, у якому виконаний автомобіль, був названий японським словом Kodo - "дух руху".

Концепт-кар Mazda Shinari_4
Automotive News
Mazda Shinarі
Компанія Mazda представила концептуальне "чотирьохдверне купе" Shinari. Воно демонструє, в якому напрямку надалі буде розвиватися дизайн моделей Mazda.

Прототип Shinari прийшов на зміну іншому концепт-кару, Nagare, який був представлений в 2006 році і протягом чотирьох років визначав стиль всіх моделей Mazda. Нове дизайнерське рішення для своїх майбутніх автомобілів компанія Mazda почала шукати відразу після відставки старого дизайнера Лоуренса ван ден Акер. Його місце зайняв Ікудо Маеда, який раніше брав участь у створенні машин Mazda2 і RX-8.

Над зовнішністю концепт-кара Shinar працювали дизайн-студії Mazda в Німеччині, США та Японії. Стиль, у якому виконаний автомобіль, був названий японським словом Kodo - "дух руху".

Як заявив керівник дизайнерського підрозділу Mazda Ікуда Маеда, в подібному стилі будуть витримані всі автомобілі японської компанії в найближчому майбутньому, однак коли його варто очікувати на серійних машинах, він не уточнив.

В даний час японці працюють над удосконаленням інтер'єрів. Після цього компанія сподівається вийти на один рівень за якістю матеріалів обробки і виконання салонів з такими марками, як BMW і Audi, заявив головний дизайнер північноамериканського підрозділу Mazda.

Останнім автомобілем, виконаним у стилі Nagare, стане мінівен Mazda5 наступного покоління, який незабаром з'явиться у продажу в Європі.

Читайте також:

BMW представила "Аполлона" автомобільного світу

General Motors пересадить автомобілістів на самокат зі штучним розумом

Вікно у майбутнє: 60 світових прем'єр автосалону в Женеві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: