Рентгенівський знімок черепа Ейнштейна продано за 40 тисяч

Рентгенівський знімок черепа Ейнштейна був куплений на аукціоні Julien's Auctions Gallery в Каліфорнії за 38 тисяч 750 доларів. Видатні здібності вченого і міфи про незвичайну будову його голови часто ставали об'єктом досліджень.

Рентгенівський знімок черепа Альберта Ейнштейна був куплений в суботу на аукціоні Julien's Auctions Gallery в Каліфорнії за 38 тисяч 750 доларів, повідомили організатори торгів.

Два рентгенівських знімки, зроблені в 1945 році і підписані "професор Ейнштейн", були оцінені спочатку в одну-дві тисячі доларів.

Видатні здібності вченого і міфи про незвичайну будову його голови часто ставали об'єктом досліджень і спекуляцій.

Особливості будови мозку вченого, вилученого через сім годин після його смерті, наводилися як наукові докази для підтримки різних ідей про кореляцію між нейроанатоміі півкуль і геніальністю. Наукові дослідження показали, що області мозку Ейнштейна, відповідальні за язик і мову, зменшені, в той час як області, відповідальні за обробку чисельної і просторової інформації, збільшені.

Остання наукова стаття про будову мозку Ейнштейна була опублікована в медичному журналі "The Lancet" в червні 1999 року. У ній мозок Ейнштейна порівнювався із зразками мозку людей, середній вік яких був 57 років. Були виділені ділянки мозку вченого, що мають великі розміри і відповідають за здібності до математики. Також з'ясувалося, що мозок Ейнштейна на 15% відсотків ширший за середній розмір мозку.

Сам Ейнштейн не намагався пояснювати причини своєї геніальності. "Найпрекрасніше у світі відчуття - це відчуття таємниці. Я відчуваю найсильніше хвилювання перед загадкою життя", - говорив великий фізик.

Читайте також:

Онучка Альберта Ейнштейна померла у злиднях

Теорія відносності Ейнштейна під сумнівом: гряде відкриття паралельних світів

Фотографію Ейнштейна з язиком продали за 75 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: