У Єгипті розкопали статую діда Тутанхамона

На західному березі Нілу виявили частину триметрової статуї фараона Аменхотепа Третього, який був дідом знаменитого фараона Тутанхамона.

Єгипетські археологи виявили на західному березі Нілу в районі міста Луксор на півдні країни частину триметрової статуї фараона Аменхотепа Третього, який правив у 1390-1352 роках до нашої ери, що був, згідно з останніми дослідженнями, дідом знаменитого фараона Тутанхамона.

Як повідомив глава Вищої ради у справах старожитностей Єгипту Захі Хавас, виявлений півтораметровий фрагмент статуї (голова і частина плечей) з червоного граніту вразив вчених скрупульозно виконаними деталями і точними рисами обличчя фараона.

За словами Хаваса, в первинному вигляді статуя зображувала Аменхотепа Третього, який сидить на троні у супроводі одного з найбільш шанованих богів тієї епохи - Амона.

В останні кілька років в районі храму Аменхотепа Третього в Луксорі було зроблено одразу кілька важливих археологічних знахідок, в тому числі, виявлені кілька статуй з червоного граніту.

Читайте також:

Американська дослідниця розвінчала міф про красу Нефертіті

У Єгипті знайшли унікальну похоронну камеру

Археологи знайшли в Єгипті гробниці віком більше 4 тисяч років

Вчені розкрили загадку смерті Клеопатри

Науковці знайшли у Єгипті підземне місто з тисячорічною історією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: