Через неприбраний сніг квартиру Путіна в Петербурзі затопило

Журналістам стало відомо про екстрене очищення одного з будинків Санкт-Петербургу від снігу: виявилося, що там розташована квартира прем'єра.

У Санкт-Петербурзі затопило квартиру російського прем'єр-міністра Володимира Путіна, розташовану на останньому поверсі будинку №17 на 2-й лінії Василевського острова.

За словами колишніх сусідів прем'єра, 11 березня до квартири зайшов чоловік, що за нею приглядає. Він забирав квитанції на оплату житла і комунальних послуг і побачив, що від підтікання - через величезну кількість снігу на даху - піднявся паркет.

У результаті в п'ятницю, 12 березня, дах будинку, а потім і сам двір почали екстрено очищати від снігу. Комунальники працювали вночі під особистим керівництвом голови Василеостровського району, а також усіх його заступників та начальників районних житлових служб. Навколо будинку виставили міліційний кордон, зігнали всю наявну в запасі техніку і робітників.

"До будинку зігнали силу-силенну техніки - такої кількості ми ніколи не бачили в районі. Тут були евакуатори, міні-трактори, звичайні трактори, грейдери, самоскиди - всього не менше 20 одиниць техніки. Нагору загнали близько десяти альпіністів. І всю ніч дуже ретельно чистили дах, а потім і двір", - розповіли мешканці будинку.

Офіційно ні в районному житловому управлінні, ні в адміністрації Василеостровського району цю версію не підтвердили.

"Жодного форс-мажору. Квартири останніх поверхів там заливає. Тому від снігу і очистили. Вдень працювали на інших адресах, до 2-ї лінії дісталися лише вночі. При чому тут Путін?" - обурилася секретар начальника житлової контори.

"Так чи інакше, але за одну ніч житлові служби зробили те, чого мешканці не могли від них дочекатися вже кілька місяців", - резюмували місцеві ЗМІ.

Читайте також:

Путін не наважився заборонити всій Росії пити вечорами

Мєдвєдєв підтвердив, що вони з Путіним "однієї крові"

Молодий Путін відбувся пояснювальною запискою за продаж сировини на мільйони доларів

В Росії звільнять всіх чиновників, винних у провалі Олімпіади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: