Доку Умаров взяв на себе відповідальність за теракт в "Домодєдово" (відео)

Доку Умаров записав відеозвернення до росіян перед терактом в "Домодєдово". Вина за постраждалих, за словами Умарова, лежить на "ворогові Аллаха - Путіні".

Терорист Доку Умаров, який називає себе верховним аміром "Імарату Кавказ", опублікував на сайті "Кавказцентр" відеозапис, в якому фактично взяв на себе відповідальність за теракт в московському аеропорту "Домодєдово" 24 січня 2011 року.

У відеозверненні йдеться, що Умаров відвідав базу "Ріядус Саліхійн" і зробив заяву з приводу проведеної операції на території Росії, для чого на завдання був відправлений боєць на ім'я Сейфуллах.

Відеозапис ніяк не датований, однак він зроблений до вибуху в московському аеропорту.

Разом з Умаровим в ролику фігурує амір Хамзат, командувач батальйоном смертників "Рійядус Саліхійн".

"Я сьогодні хочу в декількох словах розкрити картину, чому ця спецоперація проводиться і чому ми змушені проводити цю операцію. Вина за цих людей, які там постраждають, лежить не нас, а лежить на ворогові Аллаха - Путіні. Ми всі сьогодні спостерігаємо те свавілля, який сьогодні діється на Кавказі, в першу чергу. ... Це беззаконня влаштовується цілеспрямовано, оскільки сьогодні Росія у своїх зобов'язаннях перед народом мухлює, буксує, обманює свій народ, і тому вони, щоб гнів цього народу направити на щось інше, змушені здійснювати ці провокації ", - заявив Умаров.

"Тому ми змушені проводити цю спецоперацію. Ця спецоперація буде проводитися саме проти тих людей, які сьогодні за намовою Путіна і його зграї псів нападають сьогодні на кавказців, знущаються над кавказцями, скрізь намагаються проявити свою ненависть по відношенню до братів-мусульман. Так ви, в першу чергу, проявіть цю ненависть до своєї владі і вимагайте від них, щоб вони покинули Кавказ, і ми ніколи не будемо відвідувати Росію, і ніколи не будемо бачити ваші обличчя ", - пояснив Умаров.

Як повідомлялося, в Слідчому комітеті Росії заявили, що теракт, вчинений у "Домодєдово", розкритий.

Нагадаємо, що в результаті вибуху в аеропорту "Домодєдово" загинула українка, одеський драматург Ганна Яблонська (Мішутіна).

Читайте також:

Історія найгучніших терактів на транспорті

Оприлюднено відео моменту вибуху в "Домодєдово"

 Ганна Яблонська, яка загинула в "Домодєдово", боялась польотів і мріяла про другу дитину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: