Компанія Lacoste попросила заборонити Брейвіку носити їхній одяг

Відомий модний бренд Lacoste не хоче, щоб норвезький терорист, жертвами якого стали 77 людей, носив одяг компанії.

Адвокат відомої французької компанії Lacoste звернувся до поліції Норвегії з проханням заборонити терористу Андерсу Брейвіку носити одяг їхнього бренду.

Невдоволення Lacoste викликали фотографії у ЗМІ, на яких Брейвік одягнений в червоний або чорний светри з легко впізнаваним символом Lacoste - зеленим крокодилом на грудях.

"Гіршої антиреклами не можна вигадати", - пише норвезька газета Dagbladet. Як повідомляє видання, поява Брейвіка в одязі від Lacoste стала найгіршим "подарунком" до 75-річчя фірми, що виробляє модний одяг і аксесуари.

Одразу після арешту Брейвіку заборонили носити військову уніформу з власної колекції. З цього часу він почав з'являтися в одязі від Lacoste. На думку вбивці, цей бренд створює йому образ "освіченого консервативного європейця".

Андерс Брейвік надає особливої уваги своєму зовнішньому вигляду. Раніше він хотів приходити на засідання суду у фраку. Окружний суд Осло на це прохання відповів відмовою, пояснивши, що така форма одягу буде занадто відволікати і є образливою.

Також раніше повідомлялося, що перед підготовкою до теракту Брейвік зробив пластичну операцію, щоб більше бути схожим на арійця.

32-річний норвежець Андерс Брейвік 22 липня здійснив подвійний теракт в Норвегії, який став найкривавішим в історії країни і шокував усю Європу.

Спочатку він організував вибух замінованого автомобіля в урядовому кварталі Осло, а за кілька годин влаштував бійню на острові Утойя в молодіжному таборі правлячої Норвезької робочої партії. Його жертвами стали загалом 77 людей, багато з яких – підлітки до 20 років.

Як пізніше розповів Брейвік, він керувався "ідейними" мотивами: масове вбивство, за його задумом, мало привернути увагу суспільства до проблеми нелегальних мігрантів і необхідності боротьби з "ісламізацією Європи".

Читайте також:

Вбивця 77 людей у Норвегії шкодує, що випадково убив мишку

Брейвік переніс пластичну операцію, щоб бути схожим на арійця

Норвезький терорист розстрілював підлітків під музику з "Володаря перснів"

Терорист Брейвік надихався творчістю фон Трієра та Ніколь Кідман

ВідеоЖертви подвійного теракту в Норвегії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: