Кремль ще не вирішив, що робити з останками Леніна

Виносити тіло Леніна з мавзолею кремлівська влада поки що не планує.

Питання про долю мавзолею Леніна знаходиться в компетенції політичного керівництва країни і не буде вирішуватися на рівні господарюючих суб'єктів.

Так джерело в адміністрації президента Росії прокоментувало заяву прес-секретаря Управління справами глави держави про те, що виносити тіло Леніна з мавзолею поки не планується.

За словами співрозмовника, дискусія з цієї теми, мабуть, буде продовжена.

Раніше заявлялось, що ніяких рішень з приводу можливого перенесення тіла Леніна з мавзолею не приймалося.

Про те, що тіло Леніна необхідно винести з Мавзолею, заявив депутат Держдуми від "Єдиної Росії" Володимир Мединський.

"Ленін є гранично спірною політичною фігурою і наявність його як центральної фігури в некрополі в серці нашої країни - крайня безглуздість", - вважає депутат. За його словами, "це якась безглузда, язичницько-некрофільська місія у нас на Червоній площі".

21 січня рух "Лівий фронт" направив до Генпрокуратури і Слідчого комітету заяви з вимогою порушити проти Мединського кримінальну справу за статтею про розпалювання соціальної ворожнечі по відношенню до соціальної групи "носіїв комуністичного світогляду".

Ідея винесення тіла Леніна з мавзолею озвучувалася неоднозарово. Її, зокрема, підтримав депутат від ЛДПР Сергій Абельцев. Керуючий справами президента Володимир Кожин пропонував провести з цього приводу референдум.

Джерело газети "Ведомости" розповіло, що можливість поховання Леніна обговорюється в Кремлі, оскільки це могло б стати іміджевим проектом для президента РФ Дмитра Мєдвєдєва.

Нагадаємо, російські комуністи 21 січня провели у центрі Москви акцію, приурочену до 87-ї річниці з дня смерті Володимира Леніна.

Читайте також:

У центрі Москви пройшла акція "Ленін жив! Ленін буде жити!"

В Росії вирішили поховати останки Леніна

Кожен п’ятий росіянин вважає, що Ленін вивів країну на шлях прогресу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: