Легендарний боксер Мохаммед Алі закликав Іран звільнити американських туристів

Мохаммед Алі взяв участь у прес-конференції, щоб закликати уряд Ірану звільнити американських туристів, яких звинуватили у шпигунстві.

Легенда боксу Мохаммед Алі очолив групу американських мусульман, які вимагають звільнення двох американських туристів, затриманих в Ірані в липні 2009 року.

Алі, який страждає від хвороби Паркінсона, з'явився на прес-конференції у Вашингтоні, присвяченій долі американців Шейна Бауера і Джоша Фаттала, які утримуються в тегеранській в'язниці.

69-річний Алі опублікував лист, направлений верховному лідеру Ірану, в якому він просить звільнити американців. Від імені Алі виступила його дружина Лонні.

Нагадаємо, що у неділю, 22 травня, двом туристам, лише в третій раз з моменту їх затримання в горах на кордоні між Іраном і Іраком, вдалося поговорити по телефону зі своїми рідними.

Американці були заарештовані за звинуваченням у шпигунстві. Самі туристи заперечують свою провину. Проте представник іранського МЗС Рамін Мехманпараст заявив про те, що ці люди "не є туристами".

За словами родичів туристів, Фаттал і Бауер повідомили їм про те, що ув'язнені оголосили 17-денне голодуваня, після чого їх позбавили можливості отримувати листи.

Читайте також:

Іран оголосив про арешт 30 американських шпигунів

Іран відпустив американку, яка два роки була ув’язнена за шпигунство

В Ірані звинуватили журналістів ВВС у шпигунстві

ВідеоМохаммед Алі закликав Іран звільнити американських туристів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: