Лукашенко: у світі єдиний диктатор - США

Лукашенко заявив, що ніколи не був диктатором, оскільки в умовах Білорусі диктатура неможлива, бо в неї немає для цього ресурсів, а єдиною країною в світі, яка володіє такими ресурсами, є Сполучені Штати.

Президент Білорусії Олександр Лукашенко заперечує, що коли-небудь був диктатором, вважаючи єдиним диктатором у світі лише США. А своє політичне довголіття вбачає у тому, що виконує свої політичні обіцянки.

"Я ніколи не був диктатором, і ніколи ним не буду, тому що я їм не народився. Це треба народитися
диктатором. А я ніколи не порушу гармонію нашого суспільства і ніколи не піду всупереч бажанням нашого суспільства, а в характері нашого народу ніколи не було такої риси, як прагнення до диктатури, прагнення посадити на трон диктатора", - заявив Лукашенко.

Президент впевнений, що в умовах Білорусі диктатура неможлива, оскільки у неї немає для цього ресурсів, а єдиною країною в світі, яка володіє такими ресурсами, є Сполучені Штати.

Переконувати у своїй правоті Лукашенко нікого не збирається: "Якщо ви хочете бачити, що біле-це чорне, то, як би я вас не переконував, ви будете бачити все в чорному кольорі", - підкреслив він.

Президент додав, що в Білорусі не обов'язково має бути точно така ж політична система, як в Європі, адже "світ різноманітний".

Читайте також:

Лукашенко: Росія "похерила" Союзний договір

Білорусь отримає 3 млрд євро, якщо проведе чесні вибори

Лукашенко знайшов у блозі Мєдвєдєва "бруд" про себе

Лукашенко сподівається, що ЄС визнає підсумки виборів в Білорусії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: