Мєдвєдєв покатав Шварценеггера на "Чайці" і запропонував посаду мера Москви

Мєдвєдєв особисто сів за кермо урядової "Чайки" світло-кремового кольору, щоб покатати Термінатора. І навіть запропонував йому роботу.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв у понеділок прийняв у своїй резиденції в Горках губернатора американського штату Каліфорнія Арнольда Шварценеггера, який приїхав до Росії з офіційним візитом. Після нетривалої бесіди глава російської держави особисто сів за кермо урядової "Чайки" світло-кремового кольору, щоб доставити зірку фільмів про Термінатора в російський науковий центр, на який президент покладає великі надії. Мєдвєдєв активно жартував з американським гостем: одну з його фраз можна навіть трактувати як пропозицію стати мером Москви.

На початку бесіди з Мєдвєдєвим у Горках Шварценеггер згадав, як влітку російський лідер під час свого візиту до США відвідав у тому числі і Каліфорнію. "Я тоді вам сказав:" I'll be back ". Ось я і повернувся", - пожартував губернатор.

Шварценеггер відзначив, що привіз до Росії велику групу американських підприємців. У своїй промові Шварценеггер назвав Мєдвєдєва "людиною, у якого є бачення подальшого розвитку Росії". За словами губернатора Каліфорнії, йому було приємно дізнатися про ідею Медведєва створити аналог американської Кремнієвої долини в Сколково. На думку Шварценеггера, російські вчені за підтримки американських колег зможуть "зробити диво, створити справжній технологічний бум".

Мєдвєдєв у своїй промові привітав Шварценеггера з виходом Каліфорнії з кризи бюджету, а також поскаржився, що у губернатора немає російського громадянства, інакше б він міг запропонувати йому роботу після виходу у відставку в січні наступного року. Президент звернув увагу високого гостя на те, що в дні його візиту в Москві відбуваються зміни і поки у міста немає міського голови.

"Так вийшло, що ви приїхали в момент, коли в Москві немає мера. У січні ви залишаєте посаду губернатора, якщо б ви були громадянином Росії, то могли б попрацювати у нас", - пожартував Дмитро Мєдвєдєв.

Мєдвєдєв висловив надію, що у Арнольда Шварценеггера в ході поїздки до Москви буде можливість не тільки позайматися питаннями російсько-американських відносин, але і подивитися столицю Росії.

Відзначимо, що губернатор Каліфорнії вранці в понеділок вже почав вивчати життя звичайних москвичів: він спустився в метро. У російській підземці з "Термінатором" відбувся невеликий інцидент, який, за відгуками свідків, зовсім не збентежив його. Справа в тому, що охоронці губернатора забарилися і не встигли купити йому квиток, в результаті Шварценеггера, який спробував пройти без магнітної картки, затисло турнікетом.

Читайте також:

Шварценеггер проїхався у московському метро

Арнольд Шварценеггер схопився за ніж, щоб розправиться з дефіцитом бюджету

Літак з Арнольдом Шварценегером на борту задимівся

ВідеоДмитро Мєдвєдєв прийняв у своїй резиденції Арнольда Шварценеггера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: