На плакатах у Санкт-Петербурзі з'явилися янголи з обличчям Путіна

До Дня міста у Санкт-Петербурзі вивісили плакати, зображений на яких янгол у профіль дивно нагадує російського прем'єра.

Влада Санкт-Петербурга надрукувала до Дня міста плакати з янголом Петропавлівської фортеці, лице якого нагадує обличчя прем'єра Росії Володимира Путіна.

Таке цікаве спостереження зробили мешканці міста та місцеві журналісти. Тепер "янгольський лик" Путіна красується по всьому місту на честь свята, підтверджує "Фонтантка.ru".

Зауважимо, що перед виборами президента, які мають відбутися у 2012 році, у Росії особливо цікавляться політичною фігурою Путіна, гадаючи, чи виставить він знову свою кандидатуру на посаду глави держави.

Володимир Путін
Фонтанка.ru
Володимир Путін
Причому деякі росіяни взагалі вважають Путіна втіленням апостола Павла.

Так, нещодавно стало відомо про секту в Нижньогородській області, яка існує вже кілька років, і члени якої поконяються Путіну як одному з апостолів Христа.

Очолює її матінка Фотінія, яка вчить, що Путін в минулому "втіленні" був апостолом Павлом і зараз ще із сімома переродженими апостолами б'ється з сімома антихристами.

Під час "служб" адепти секти співають замість псалмів радянський хіт "Пусть всегда будет солнце", а проповіді слухають, сидячи на килимках.

Читайте також:

Вийшов новий комікс: супер-Путін і "нанолюдина" Мєдвєдєв проти зомбі

У Росії з'явилася секта, яка поклоняється Путіну як апостолу Христа

Ікона Сталіна "явила диво" прочанам, які провели з нею молитовну ходу

Мєдвєдєв програв Путіну у телепопулярності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: