Олена Батурина звинуватила брата в крадіжці і здирництві

За словами Батуриної, її брат регулярно без узгодження з нею укладав угоди з видачі позик і перекладав гроші "Інтеко" на свої особисті рахунки.

Глава інвестиційно-будівельної компанії "Інтеко" Олена Батурина заявила, що її брат Віктор Батурин був звільнений з компанії за розтрати, які "правильніше було б назвати крадіжкою".

За словами Батуриної, її брат регулярно без узгодження з нею укладав угоди з видачі позик і перекладав гроші "Інтеко" на свої особисті рахунки, а також просто витрачав гроші компанії на власні потреби. "Коли дані факти розкрилися і від нього вимагався звіт, і Віктор, не зумівши надати жодного зрозумілого пояснення, поклав заяву на стіл про відхід", - заявила глава компанії.

Вимога Батурина відшкодувати збиток за несправедливий розподіл бізнесу глава "Інтеко" розцінила як "відверте здирництво морально спустошити людину, що зважилася подібним непристойним чином поправити свої фінансові справи".

Олена і Віктор Батурин заснували "Інтеко" в 1991 році. У 2005 році відносини брата і сестри зіпсувалися, і вони вирішили розділити бізнес. Розділ супроводжувався судовими розглядами і завершився в 2007 році підписанням мирової угоди. Згідно з документом, Олена отримала 99 відсотків "Інтеко", а Віктор - всі немосковські активи, що до цього знаходилися у спільній власності (у тому числі 50 тисяч гектарів землі в Бєлгородській та Курській областях і нерухомість в Сочі). Основним активом Батурина стала компанія "Інтеко-Агро".

4 жовтня 2010 Віктор Батурін направив голові Слідчого комітету Олександру Бастрикіну заяву, в якій звинуватив сестру в несправедливому розподілі бізнесу. 8 жовтня ЗМІ стало відомо, що Батурин вимагає компенсації в сумі 3,5 мільярда рублів. Бізнесмен не приховує, що подача заяви пов'язана зі звільненням чоловіка Батуріної Юрія Лужкова з посади мера Москви.

Читайте також:

Березовський допоможе Лужкову та Батуриній грошима

Лужков зірвав засідання суду та подав документи на виїзд до Англії

Лужков отримав три мільйони рублів грошової компенсації

Новим мером Москви обрано "справжнього сибіряка" Сергія Собяніна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: