"Палац Путіна" несподівано пішов з молотка: його перероблять в санаторій

"Палац Путіна" під видом готельного комплексу продали за 350 млн доларів.

Готельний комплекс біля Геленджика, відомий як "палац Путіна" змінив власника.

Його придбав російський бізнесмен Олександр Пономаренко, який минулого року разом з партнерами, включаючи Аркадія Ротенберга, отримав за Новоросійський морський торговельний порт (ММТП) більше 2 млрд дол.

Водночас, бізнесмен Сергій Колесніков, який стверджував, що будівництво ведеться для прем'єр-міністра Володимира Путіна, наполягає, що перепродаж об'єкта не змінить його цільового призначення.

Зазначимо, за інформацією джерела, близького до угоди, придбання відбувалося виходячи з суми в 350 млн доларів, саме стільки коштуватиме весь об'єкт після закінчення будівництва.

Про "палац Путіна" стало відомо наприкінці минулого року, коли бізнесмен Сергій Колесніков написав відкритого листа російському президентові Дмитру Мєдвєдєву про те, що на березі Чорного моря будується величезний копмлекс для особистого користування прем'єра.

Ззовні він схожий на палац, з казино, зимовим театром, літнім амфітеатром, каплицею, плавальними басейнами, спорткомплексом, вертолітними майданчиками, ландшафтними парками, чайними будиночками, приміщеннями для обслуговуючого персоналу, технічними будівлями.

Всього, за даними бізнесмена, комплекс займає площу в десятки тисяч квадратних метрів, а його вартість становить мільярд доларів. У січні російський аналог WikiLeaks опублікував фотографії цього об'єкта.

Проте, у прес-службі Кремля не раз підкреслювали, що Путін до цього палацу відношення не має.

Читайте також: 

Опубліковані фото чергової "дачі Путіна": VIP-курорт під вивіскою наукового центру

РПЦ розкрила таємницю "палацу патріарха" на півдні Росії

Біля могили Шевченка хочуть збудувати вертолітний майданчик для VIPів

В Інтернеті виклали фото "палацу Путіна" за мільярд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: