Пентагон показав загибель найшвидшого літака у світі (відео)

Американські військові показали відеозапис невдалого запуску найшвидшого літака у світі Falcon HTV-2.

Управління перспективних дослідницьких програм у сфері оборони США (DARPA) опублікувало в Мережі відеозапис невдалого запуску найшвидшого літака в світі Falcon HTV-2.

Відео було опубліковано, щоб, незважаючи на провал, дати зрозуміти, що значить летіти на швидкості в 20 разів вище швидкості звуку, пише The Daily Mail.

Тестовий запуск відбувся 11 серпня і завершився невдачею. Літак мав досягти меж атмосфери Землі, а потім повернутися зі швидкістю близько чотирьох миль на секунду (майже 6,5 км на секунду).

Однак незабаром він перестав передавати на Землю телеметричні дані в режимі реального часу і, ймовірно, впав у Тихий океан.

На відеозаписі, знятому членами команди корабля, який знаходився в Тихому океані, не видно безпосередньої аварії літака. Але це відео дає можливість оцінити неймовірну швидкість літака, пише The Daily Mail.

В якості додаткового матеріалу DARPA змоделювала відео, на якому порівнюються швидкості бойових літаків Falcon (по центру на відео), C-5 (праворуч) і F-18 (ліворуч).

Очевидно, що Falcon залишає конкурентів далеко позаду. Цей літак є частиною програми DARPA і Пентагону зі створення принципово нового типу зброї: очікується, що він зможе досягти будь-якої точки земної кулі протягом 60 хвилин.

Гіперзвуковий Falcon HTV-2 є розробкою американського Управління перспективних дослідницьких програм у сфері оборони і являє собою суперзброю нового покоління. За формою літак нагадує наконечник списа.

Весь його корпус литий - крил у звичному розумінні немає. Довжина його невелика - всього 3,7 метра, швидкість польоту - 13 тисяч миль на годину (майже 21 тисяча кілометрів на годину).

Для порівняння: надзвукові літаки типу радянського МіГ-25, на яких було встановлено 29 світових рекордів, за годину долають 2,4 тисячі кілометрів.

Корпус складається з експериментального композиційного матеріалу, що витримує дуже високі температури. Наприклад, при зворотному входженні в атмосферу вона складе близько 800 градусів Цельсія. У принципі ж, матеріал витримує і більший жар - майже 2 тисячі градусів, що вище температури плавлення сталі.

Апарат, який за запитом Пентагона почали розробляти в 2003 році, до цього тестувався у віртуальному просторі і в аеродинамічній трубі.

Перший його тестовий запуск в реальних умовах відбувся в квітні минулого року, але виявився невдалим. Протривав він по суті всього 9 хвилин: літак протягом 139 секунд летів на швидкості 16,7 тисячі миль на годину, після чого бортовий комп'ютер діагностував аномалію і, слідуючи програмі безпеки, спрямував його в океан.

Втім, за словами розробників, ця невдача дала їм можливість виправити деякі неточності і помилки в конструкції і всьому тому, що впливає на характеристики апарату.

Читайте також:

Китайські військові випереджають Росію, після авіаносця у них знайшли новітній винищувач

Китай показав фото палубного винищувача, прототип якого купив в України

Китай запевнив, що новітня зброя потрібна йому тільки для оборони

Китай випробував новітній винищувач, щоб сподобатися США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: