Під час забігів биків в Іспанії постраждали майже 40 людей

В іспанській Памплоні завершується фестиваль Сан-Фермін. За тиждень традиційних забігів з биками поранення отримали 39 любителів гострих відчуттів.

Забіг з биками, Памплона_7
AFP
Забіг з биками в іспанській Памплоні 13 липня 2011 року
За тиждень традиційних забігів з биками в іспанській Памплоні у рамках фестиваля Сан-Фермін постраждали 39 людей.

13 липня на вулицях міста відбувся сьомий, передостанній за рахунком, забіг – так званий "енсьєрро" (encierro). Для нього організатори свята обрали шість биків. Вага ватажка стада становила 635 кілограмів.

Учасники заходу порівняли пробіг потужної "шістки" з рухом швидкісного поїзда. Ватажок, який виступив у ролі "локомотива", на своєму шляху перекинув кількох людей, а одяг деяких любителів гострих відчуттів рогами перетворив на лахміття.

На думку організаторів, цього дня тільки везіння дозволило учасникам передостаннього забігу уникнути серйозних колотих ран.

Усього в середу до місцевого госпіталю потрапили семеро людей - вони отримали удари при падінні.

Фестиваль Сан-Фермін в іспанському місті Памплона проходить щорічно з 6 по 14 липня.

Святкові заходи, головними з яких вважаються забіг з биками і корида, присвячені святому Ферміну, єпископу, який жив в ХIII столітті і врятував Памплону від епідемії чуми.

Для "енсьєрро" організатори зазвичай вибирають міцних биків, які мають подолати спеціально прокладену трасу і дістатися до арени, де ввечері відбудеться корида за їхньою участю. Як правило, забіг триває не більше трьох хвилин.

Спільні пробіги биків і людей нерідко закінчуються травмами і навіть смертю. Загалом з 1924 року під час "енсьєррос" в Памплоні загинули 15 людей, останній смертельний випадок був зафіксований в 2009 році.

Читайте також:

Голі дівчата та річки вина на фестивалі Сан-Фермін. ФОТО

В Іспанії бик вирвався з арени і покалічив 30 людей

Матадор-боягуз утік від бика на початку кориди (відео)

На світ з'явився перший клонований бойовий бик

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: