Рейтинги Путіна і Мєдвєдєва у Росії рекордно впали

Якщо в січні про довіру Мєдвєдєву заявляли 55% росіян, то тепер таких 43%. Та ж динаміка спостерігається і щодо прем'єра. У січні Путіну довіряли 63% росіян, а в липні – 50%.

Рейтинг президента Росії Дмитра Мєдвєдєва і прем'єр-міністра Володимира Путіна рекордно знизився. Про це свідчать результати опитування Фонда "Суспільна думка".

Якщо в січні 2011 року про довіру Мєдвєдєву заявляли 55% росіян, то тепер таких 43%.

Антирейтинг президента, в свою чергу, збільшився - не довіряють главі держави 23% опитаних проти 14% на початку року. Раніше антирейтинг не піднімався вище 15%.

У момент обрання Мєдвєдєва президентом йому довіряли 49% опитаних. Максимальним рейтинг був у січні 2010 року і становив 62%.

Та ж динаміка спостерігається і щодо прем'єра. У січні Путіну довіряли 63% росіян, а в липні – 50%. Не довіряє Путіну 21% респондентів (13% у січні).

Найбільший рівень підтримки прем'єр мав на третьому кварталі 2009 року - 71%.

Глава фонду Олександр Ослон впевнений, що зниження рейтингів керівництва країни незначне, і "в цілому, все досить стійко і стабільно".

"Інтерес до цих цифр, абсолютно очевидно, пов'язаний з літнім затишшям, але не в головах у росіян, а в медійному просторі. А в цілому, нічого не сталося", - додав Ослон.

Читайте також:

Мєдвєдєв розповів, що його кар'єра почалася з професії двірника

Путін у Німеччині через погане знання мови страждав на "телефонну хворобу"

ЗМІ: Путін вже вирішив йти у президенти, бо Мєдвєдєв переоцінив свою вагу

Шеф-кухар Кремля: Мєдвєдєв - це риба, а Путін - м'ясо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: