Родина Патаркацишвілі зажадала повернути їй контроль над "Імеді"

Сім'я засновника телекомпанії "Імеді" після виходу скандального сюжету про війну з Росією заявила про "моральний і фінансовий занепад каналу".

Родина померлого грузинського олігарха Бадрі Патаркацишвілі, засновника телеканалу "Імеді", засудила скандальний сюжет про "російське вторгнення".

Родичі мільярдера зажадали повернути їм контроль над "Імеді", якого вони втратили після смерті Патаркацишвілі у 2008 році.

Сім'я підприємця в понеділок поширила заяву, де прокоментувала виходів в ефір спеціального репортажу про "сценарій можливих подій" - вторгнення російських військ, вбивство президента Грузії Михайла Саакашвілі та початок загальної мобілізації. На їхню думку, поява такої програми свідчить про "моральний і фінансовий занепад каналу".

"Ми вважаємо, що цей провокаційний експеримент над суспільством є ще одним яскравим підтвердженням того, що канал перетворився на інструмент прямої пропаганди і залякування в руках влади", - йдеться у заяві сім'ї засновника "Імеді".

Родичі Патаркацишвілі вимагають, щоб "канал негайно був повернений родині" і стверджують, що мають достатню кількість ресурсів, "необхідних для відновлення "Імеді".

Нагадаємо, скандальний сюжет вийшов в ефір ввечері 13 березня. Він був стилізований під випуск новин, про те, що це є лише "роздумом на тему" канал попередив глядачів лише перед та після сюжету. Оскільки багато людей не бачили заставки, програма спровокувала паніку.

Наразі сім'я Бадрі Патаркацишвілі намагається відсудити право управляти майном покійного підприємця, зокрема й телеканалом "Імеді". Після смерті мільярдера права на "Імеді" висунув зведений брат Патаркацишвілі Джозеф Кей. Він є власником 10% акцій "Імеді", а 90% належать грузино-арабській компанії RAK Georgia Holding. Родичі Патаркацишвілі звинувачують Кея в шахрайстві.

Читайте також:

Саакашвілі звинуватили у замовленні "російського вторгнення"

Росія вважає сюжет про напад на Грузію інформаційною війною

Саакашвілі: сюжет про напад Росії на Грузію є "близьким до реальності"

Паніка в Грузії: ТБ повідомило про вторгнення Росії та вбивство Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: