Саміт G8 у Канаді розпочався з робочого ланчу

У Канаді розпочався саміт країн "Великої вісімки". За робочим ланчем політики обсудять основні проблеми сучасного світу.

У канадському Хантсвіллі з робочого ланчу розпочався саміт глав держав та урядів країн "Великої вісімки".

За ланчем політики мають намір обговорити основні світові проблеми і зокрема, досягнення Цілей тисячоліття, визначених на всесвітньому саміті в 2000 році, котрі передбачають викорінення бідності, голоду, поліпшення якості життя населення планети.

Також мова піде про підготовку до конференції ООН з огляду досягнення Цілей розвитку тисячоліття. Лідери поговорять про те, якого прогресу вже досягнуто в цій області і про те, що ще необхідно зробити для їх виконання.

Цілі розвитку Тисячоліття були схвалені главами держав і урядів всіх країн-членів ООН на Саміті Тисячоліття в Нью-Йорку в 2000 році. Плани по їх досягненню до 2015 року багато в чому ґрунтуються на ідеї допомоги багатим країнам бідним, проте у зв'язку зі світовою економічною кризою розвиток країн "третього світу" помітно скоротився, що поставило виконання Цілей розвитку Тисячоліття під загрозу. Ця тема вже не вперше стає однією з головних на самітах G8 і G20.

Після робочого ланчу лідери "вісімки" зустрінуться з главами держав та урядів семи африканських країн - Алжиру, Єгипту, Нігерії, Малаві, Сенегалу, Ефіопії і ПАР, з якими також обговорять проблеми допомоги державам, що розвиваються.

Після цього до дискусії приєднаються лідери трьох латиноамериканських країн - Гаїті, Колумбії і Ямайки. У ході цієї дискусії мова, крім іншого, піде про узгоджені дії по боротьбі з організованою злочинністю і незаконним обігом наркотиків.

Потім за робочою вечерею глави держав і урядів "вісімки" обговорять шляхи багатостороннього співробітництва за рішенням ключових глобальних проблем.

Читайте також:

У Канаді відкривається саміт G8

Поліція Торонто зірвала теракт напередодні саміту G20

Перед самітом G20 у Канаді стався сильний землетрус

В Америці Януковича назвали "провідним учасником" ядерного саміту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: