Суди Греції страйкують: підозрюваних у тероризмі випустили на волю

Через страйк судових працівників справу ймовірних терористів було перенесено, а їх самих довелося випустити, бо закінчився граничний термін утримання під вартою.

Троє підозрюваних у справі грецького терористичного угрупування "Революційна боротьба" тимчасово вийшли на волю за рішенням суду через страйк судових працівників.

Про це повідомили в четвер, 6 жовтня, афінські ЗМІ.

Члени "Революційної боротьби" звинувачуються в низці кривавих нападів на поліцію, організації потужних вибухів в Афінах і обстрілі з гранатомета посольства США в 2007 році.

Двоє чоловіків і жінка були серед восьми обвинувачених на процесі, який повинен був відкритися 4 жовтня, але суд був відкладений до 24 жовтня через проведений того дня страйк.

Однак у найближчі дні закінчується граничний 18-місячний термін утримання підозрюваних під вартою без винесення вироку, що й спонукало суд звільнити їх до початку процесу.

Всім трьом заборонено залишати межі столичної області Аттика, їм також наказано раз в п'ять днів відмічатися в місцевій поліцейській дільниці.

Підозрювані Нікос Мазіотіс, Панайота Рупа і Костас Гурнас перед виходом із в'язниці підписали заяву, в якій зізнаються, що були членами "Революційної боротьби".

"Ми пишаємося діями організації і не каємося у своїй участі в ній", - заявили підозрювані.

Ще один обвинувачений у справі залишається під вартою, оскільки для нього ще не закінчився максимальний термін попереднього ув'язнення.

Читайте також:

В Афінах поліцію закидали камінням

Уряд Греції звільнить 30 тисяч держслужбовців

Греція паралізована страйком, молодь б'ється з поліцією

Бюджетний колапс Греції наступить у листопаді

ВідеоГреція паралізована страйком, молодь б'ється з поліцією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: