The Wall Street Journal запустила сайт-конкурент WikiLeaks

З сайту SafeHouse, який є аналогом WikiLeaks, зможуть завантажувати інформацію будь-які користувачі, у тому числі анонімні.

Газета The Wall Street Journal запустила сайт-аналог WikiLeaks під назвою SafeHouse.

Інформацію на новий ресурс зможуть завантажувати будь-які користувачі, у тому числі анонімні. Всі дані будуть проходити премодерацію - їх будуть продивлятися редактори The Wall Street Journal. Раніше газета відмовилася від пропозиції засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа стати партнером проекту, щоб отримувати і публікувати зібрану ним інформацію.

Як уточнює газета The Guardian, раніше копію WikiLeaks запустив телеканал "Аль-Джазіра" (його проект називається Transparency Unit). Також про створення власних колекторів документів заявляли представники газет The New York Times і Washington Post.

Інтернет-ресурс WikiLeaks був запущений в 2006 році. На ньому публікуються секретні документи, а також документи, що не мають грифа, але не призначені для публіки. У числі іншого на сайті проекту були опубліковані відомості про війну в Іраку, а також матеріали, що стосуються американської в'язниці Гуантанамо. Засновник і головний редактор WikiLeaks Джуліан Ассанж в грудні 2010 року був арештований за звинуваченням у зґвалтуванні. Судовий розгляд у справі Ассанжа досі не закінчено.

Читайте також:

Польща поскаржилася на білоруські підробки WikiLeaks

Інформатору WikiLeaks загрожує довічне ув'язнення

В Австралії вийшла книга "Всередині WikiLeaks"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: