У центрі Москви фанатки Мєдвєдєва роздягалися в обмін на пиво

Прихильниці Мєдвєдєва влаштували у центрі Москви акцію на підтримку законопроекту про заборону вживання пива в громадських місцях, пропонуючи всім бажаючим роздягнути себе в обмін на відмову від пива.

Фанатки Дмитра Мєдвєдєва продемонстрували свою підтримку президенту РФ  в Новопушкінському сквері Москви.

Активістки підходили до молодих людей і обіцяли роздягнутися - платою за стриптиз було пиво.

Про це розповіла адміністратор і творець групи "ВКонтакте" "Мєдвєдєв - наш президент", організатор акції Аліса Мещерякова.

За її словами, заздалегідь було обумовлено, що "Medvedev Girls" роздягнуться тільки до купальників.

"Троє дівчат у майках із написом "Ми або пиво" стояли з відрами, і 10 дівчат з групи підтримки підходили до молодих людей і пропонували їм вилити свою пляшку пива у відро", - розповіла Мещерякова.

Вона пояснила, що таким чином учасниці схвалювали один з останніх законів Мєдвєдєва, який прирівнює пиво до алкогольних напоїв і забороняє його розпивання в громадських місцях.

Зазначимо, що чоловіки позитивно відгукувалися на заклик дівчат і охоче розлучалися зі своїми пляшками в обмін на зняття чого-небудь з одягу.

"На даний момент акція вже закінчилася. Як мені здається, вона пройшла вдало. Три дівчини набрали пива у відра - близько 6 літрів на кожне", - сказала Мещерякова.

Вона запевнила, що всі учасниці вже досягли повноліття і пообіцяла нові акції.

На запитання, чи налаштовані "Medvedev Girls" негативно до прем'єра, Мещерякова заявила, що "абсолютно ні".

"Ми подумали - чому у Володимира Путіна є дівчата, які його підтримують, а у Дмитра Мєдвєдєва немає, - розповіла організатор акції. - Ось тому ми вирішили довести, що у Мєдвєдєва теж є підтримка в особі слабкої статі".

Нагадаємо, фанатки Мєдвєдєва розмістили на Youtube відеоролик, в якому заявили, що "готові на все заради Дмитра Анатолійовича".

Дівчата повідомили про створення свого жіночого загону "Medvedev Girls" на підтримку чинного президента і як відповідь "Армії Путіна".

Читайте також:

У Мєдвєдєва з’явилась дівоча "армія" - Medvedev Girls

FEMEN вступили в "армію", готову "порвати за Путіна"

Еротична мийка від FEMEN у фонтані на Майдані

FEMEN влаштував топлес-кориду під Верховною радою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: