У Франції відбулися великі акції протесту проти пенсійної реформи

У Парижі в акції взяли участь більше 60 тисяч осіб. Акції протесту ініціюються профспілками, які виступали проти збільшення пенсійного віку з 60 до 62 років починаючи з 2018 року.

У Франції відбулися масові акції протесту проти запланованих урядом країни змін у пенсійній системі.

За приблизними оцінками поліції, в Парижі в акції взяли участь більше 60 тисяч осіб. 300 мітингів пройшли практично у всіх містах Франції.

Слід зазначити, що проведення акцій протесту було спеціально заплановано на вихідний день, щоб незадоволені працівники могли взяти в них участь разом з сім'ями.

У вересні у Франції було зареєстровано дві акції протесту, на які, за даними профспілок, прийшли близько трьох мільйонів осіб. Протестуючі пройшли головними вулицями міст з повітряними кульками та прапорами.

У перспективі французька влада чекає на ще кілька подібних акцій протесту - їх число може збільшитися після 5 жовтня, коли в сенаті почнеться обговорення законопроекту про внесення змін до пенсійної системи.

У більшості випадків акції протесту ініціюються профспілками, які виступали проти збільшення пенсійного віку з 60 до 62 років починаючи з 2018 року. Ця ініціатива була запропонована урядом Франції в середині травня 2010 року. Проти збільшення пенсійного віку виступили чотири з п'яти найбільших профспілок країни.

Нижня палата парламенту Франції схвалила законопроект 15 вересня 2010 року, 5 жовтня відбудеться обговорення документа у верхній палаті. Як очікується, документ буде прийнятий без затримок. За оцінкою уряду Франції, прийняття законопроекту дозволить заощадити до 70 мільярдів євро і скоротити дефіцит бюджету, який в 2010 році може скласти 32 мільярди євро.

Читайте також:

Франція піднялася на загальний страйк проти пенсійної реформи

Франція страйкує проти пенсійної реформи

Саміт ЄС закінчився конфліктом Баррозу і Саркозі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: